Kapsułki do prania Purox Color&White

Kapsułki do prania odzieży Purox Biel i Kolor Kapsułki do prania Purox Color & White to wygodny i praktyczny produkt. Skoncentrowana formuła żelu zamknięta w 40 kapsułkach działa dwuetapowo, usuwając plamy, a następnie pielęgnując kolor. Wygoda i skuteczność Kapsułki do prania Purox Color & White...
31,99 * 34,99 zł
Cena za szt. : 0.8zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,19 zł

Opis

Kapsułki do prania odzieży Purox Biel i Kolor

Kapsułki do prania Purox Color & White to wygodny i praktyczny produkt. Skoncentrowana formuła żelu zamknięta w 40 kapsułkach działa dwuetapowo, usuwając plamy, a następnie pielęgnując kolor.

Wygoda i skuteczność

Kapsułki do prania Purox Color & White to innowacyjny produkt do prania. Kapsułki są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu, ponieważ każda zawiera odpowiednią ilość detergentu. Dzięki temu nie ma obaw, czy środka jest za mało, czy za dużo, aby wykonać skuteczne pranie. Skoncentrowana formuła żelu pozwala usunąć uporczywe plamy, zarówno w przypadku odzieży białej jak i kolorowej. Kapsułki te są żelowe, przez co doskonale się rozpuszczają, a zaaplikowanie ich bezpośrednio do bębna sprawia, że produkt nie zostaje w szufladzie pralki. Formuła produktu została umiejętnie skomponowana, aby skutecznie usuwać nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Nasz produkt powstał w trosce o wygodę konsumentów. Używając żelowych kapsułek masz pewność, że dozujesz odpowiednią dawkę detergentu na jeden cykl prania. Najwyższa jakość zamknięta w jednej kapsułce!

Bezpieczny dla środowiska naturalnego

Kapsułki do prania Purox Color & White to produkt stworzony z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Dodatkowo formuła skoncentrowanego żelu doskonale się rozpuszcza, minimalizując ryzyko zostawania na tkaninach i powodowania podrażnień skóry.

Wygodny i wydajny

Kapsułki do prania Purox Color & White to bardzo wydajny produkt. Jedno opakowanie, dostępne w przystępnej cenie zawiera aż 22 kapsułki. Każda kapsułka pozwala wykonać pełne, skuteczne pranie. Dwufazowe działanie pozwala usunąć zabrudzenia, pielęgnować kolory, a odzieży białej przywraca jej prawdziwy, śnieżnobiały odcień.

Kluczowe właściwości:

  • skoncentrowana formuła żelu,
  • skutecznie usuwa zabrudzenia,
  • odpowiednia dawka produktu w każdej porcji,
  • spełnia niemieckie standardy jakości,
  • odświeża odcień białych tkanin.

Szczegóły - Kapsułki do prania Purox Color&White

  • Producent: Purox
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4260418933505
  • EAN: 4260418933505
  • Wymiary: 28 x 21 x 6 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>