Karnet W Dniu 18 Urodzin! Outlet

  • 590297335179833
  • 72 godziny + czas dostawy
Kartka urodzinowa z kopertą na 18 urodziny to doskonały sposób, aby wyrazić swoje życzenia i uczcić tę wyjątkową okazję. Ta kartka została stworzona z myślą o jubilacie, który świętuje osiemnaste urodziny, co jest ważnym etapem w życiu każdej osoby. Wygląd zewnętrzny kartki urodzinowej jest...
8,03

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,03 zł

Opis

Kartka urodzinowa z kopertą na 18 urodziny to doskonały sposób, aby wyrazić swoje życzenia i uczcić tę wyjątkową okazję. Ta kartka została stworzona z myślą o jubilacie, który świętuje osiemnaste urodziny, co jest ważnym etapem w życiu każdej osoby. Wygląd zewnętrzny kartki urodzinowej jest elegancki i atrakcyjny. Może mieć różne wzory, kolory i motywy, które pasują do gustu jubilata. Często znajduje się na niej numer "18" lub inne symbole związane z dorosłością i pełnoletniością, takie jak klucze czy otwarta księga. To niewątpliwie dodaje uroku i symbolizuje przejście do nowej fazy życia. Wnętrze kartki urodzinowej jest specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić wypisanie życzeń. Zazwyczaj znajduje się na niej puste pole lub linie, gdzie można napisać osobiste, serdeczne życzenia dla jubilata. To miejsce daje możliwość wyrażenia swoich myśli, podziękowań, pozytywnych życzeń i nadziei na przyszłość.

Szczegóły - Karnet W Dniu 18 Urodzin!

  • Format: 15 x 16
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590297335179833
  • EAN: 590297335179833

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również