Karnet W Dniu Waszego Ślubu + Koperta Outlet

  • 590297335183533
  • 72 godziny + czas dostawy
Kartka ta może mieć różne wzory i motywy, od klasycznych, romantycznych po bardziej nowoczesne i zaskakujące. Wewnątrz kartki zazwyczaj znajduje się miejsce na wpisanie własnych życzeń dla pary młodej w dniu ich ślubu. Koperta, w której jest umieszczona kartka, jest równie ważna i stanowi...
8,03

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,03 zł

Opis

Kartka ta może mieć różne wzory i motywy, od klasycznych, romantycznych po bardziej nowoczesne i zaskakujące. Wewnątrz kartki zazwyczaj znajduje się miejsce na wpisanie własnych życzeń dla pary młodej w dniu ich ślubu. Koperta, w której jest umieszczona kartka, jest równie ważna i stanowi dopełnienie całego prezentu. Może być wykonana z materiałów takich jak papier, folia lub tektura, a także ozdobiona kokardką lub wstążką. Kartka w dniu Waszego ślubu z kopertą bez życzeń to piękny i sentymentalny sposób na przekazanie pary młodej swoich życzeń w dniu ich ślubu. Jest to też doskonały sposób na wyrażenie swojej radości z okazji tego wyjątkowego dnia w życiu młodej pary.

Szczegóły - Karnet W Dniu Waszego Ślubu + Koperta

  • Format: 15 x 15
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590297335183533
  • EAN: 590297335183533

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również