Karty. 5w1 (folia)

  • 5905279407152
Napisz i zetrzyj - 5 zestawów: Animals, Clothes, Food, Fruit, NatureZestawy kart do użycia w trzech grach: Piotruś, Memory, Bingo.Przed rozgrywką należy prawidłowo wypełnić luki w słowach, żeby można było dopasować słowo do ilustracji.Karty, na których znajdują się słowa z lukami, nie zawierają...

44.10 zł

-10%

49.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Napisz i zetrzyj - 5 zestawów: Animals, Clothes, Food, Fruit, Nature


Zestawy kart do użycia w trzech grach: Piotruś, Memory, Bingo.


Przed rozgrywką należy prawidłowo wypełnić luki w słowach, żeby można było dopasować słowo do ilustracji.


Karty, na których znajdują się słowa z lukami, nie zawierają żadnych dodatkowych rysunków, podpowiadających uczniowi znaczenie słowa. W ten sposób nie dobieramy w pary dwóch obrazków, lecz mamy gwarancję prawdziwego dydaktycznego procesu dopasowania słowa do ilustracji. Zmusza to do autentycznej pracy słownikowej i stymuluje zapamiętywanie używanych słów.


Karty ze słowami zawierają kody QR, dzięki którym można przy pomocy telefonu komórkowego sprawdzić wymowę i znaczenie ćwiczonych słów.


W każdym zestawie znajduje się 35 ścieralnych kart (w tym 4 karty podpowiedzi - ilustrowany słowniczek) i instrukcja.


Gra do użytku z gumką i ołówkiem (brak w zestawie). Zapis ołówkiem można wycierać gumką. Karty mają foliowanie wzmacniające ich odporność na wielokrotne ścieranie.


Optymalny poziom językowy A1 (początkujący). Pojedyncza gra dla 1 do 4 osób. Wiek graczy - od sześciu lat.Szczegóły - Karty. 5w1 (folia)

  • Producent: Producent Luderis
  • Rok wydania: 2016-02-02
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905279407152
  • EAN: 5905279407152

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt