Karty obserwacji czterolatka

Publikacja zawiera 15 jednostronnych, perforowanych kart, po 5 do każdego z trzech proponowanych etapów obserwacji (jesiennego, zimowego i wiosennego) wzbogaconych o nalepki, a także arkusze wyników z ich interpretacją oraz profilogram.
19,87 * 20,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,56 zł

Opis

Publikacja zawiera 15 jednostronnych, perforowanych kart, po 5 do każdego z trzech proponowanych etapów obserwacji (jesiennego, zimowego i wiosennego) wzbogaconych o nalepki, a także arkusze wyników z ich interpretacją oraz profilogram.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Karty obserwacji czterolatka"?
Książka "Karty obserwacji czterolatka" jest opracowaniem zbiorowym,za napisanie treści odpowiada wielu autorów, a do zawartości zaangażowanych było kilka osób.


Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Karty obserwacji czterolatka" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony gracz na polskim rynku wydawniczym. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało ogromną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z doświadczonymi ekspertami i naukowcami. Oferta wydawnictwa zawiera różne serie podręczników, repetytoria, poradniki i kursy, a także innowacyjne platformy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Dodatkowo, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dedykowane wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
15 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Karty obserwacji czterolatka

  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2020
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 15
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788302188749
  • ISBN: 9788302188749

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>