Katarek Complete Zestaw na katar (aspirator kataru + sól fizjologiczna)

Innowacyjne połączenie aspiratora kataru podłączanego do odkurzacza, przeznaczonego dla dzieci już od pierwszego dnia życia wraz ze startowym pakietem 10 sztuk ampułek zawierającym izotoniczny roztwór fizjologiczny soli 0,9%. Połączenie aspiratora z ampułkami to wynik wieloletnich obserwacji oraz...

49.95 zł

-12%

56.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Katarek Complete to zestaw do odciągania kataru u najmłodszych dzieci. Produkt wyróżnia kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu w jednym kompaktowym opakowaniu znajduje się wszystko, co jest potrzebne do zabiegu. Są to zarówno urządzenie podłączane do odkurzacza, dwie końcówki i szczoteczka do czyszczenia, jak i ampułki soli fizjologicznej.

Innowacyjny produkt rozwiązujący problemy z katarem
Aspirator podłączany do odkurzacza to niezwykle higieniczne i skuteczne rozwiązanie, które niemal całkowicie wyparło tradycyjne gumowe czy silikonowe gruszki, plasując się obok aspiratorów innego typu. Wszystko dzięki zestawieniu podstawowych cech:

 • doskonałej wydajności,
 • bezpieczeństwa,
 • prostoty użytkowania i konstrukcji,
 • niskiej ceny.

Katarek posiada specjalną konstrukcję, która redukuje moc ssania odkurzacza, dostosowując ją do delikatnych dziecięcych nosów. Odciąga zalegające wydzieliny, ułatwiając oddychanie. Połączony z właściwym rozrzedzeniem, a po odciągnięciu nawilżeniem śluzówki zmniejsza dyskomfort podczas infekcji.

Produkt jest prosty w użytkowaniu, składa się z 3 zasadniczych części:

 • elastycznej rurki z końcówką podłączaną do odkurzacza,
 • rozkładanej komory z reduktorem,
 • końcówki do nosa.

Całość w prosty sposób montuje się i rozmontowuje, czyszczenie również jest niezwykle proste. Wystarczy ciepła woda z mydłem, najlepiej antybakteryjnym. Do trudniej dostępnych miejsc sięga będąca w zestawie szczoteczka.

Marka Katarek producenta DUNA Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji zestawów do pielęgnacji nosów małych dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie usuwać wydzieliny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Składanie: Do komory aspiratora dołącz końcówkę. Stożkowy koniec aspiratora włóż do rury ssącej włączonego odkurzacza (800-1800 W).

Sposób użycia: Weź niemowlę na ręce lub posadź dziecko na kolana. Końcówkę przyłóż do otworu nosowego na kilka sekund i odciągnij wydzielinę. Czynność powtórz na drugiej dziurce. Wyłącz odkurzacz i wyczyść aspirator zgodnie ze wskazaniami.

Utrzymanie w czystości: Części aspiratora każdorazowo umyć pod ciepłą wodąz mydłem lub płynem do naczyń. Do usunięcia trudniejszych zabrudzeń można użyć szczoteczki dołączonej do zestawu. Nie stosować środków dezynfekujących.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chorzy na hemofilię powinni skontaktować się z lekarzem. W przypadku używania produktu u więcej niż jednego dziecka, zawsze używaj czystego aspiratora, aby uniknąć możliwych infekcji.

Dane producenta/dystrybutora

Duna Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 13/1, 30-701 Kraków

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Katarek Complete Zestaw na katar (aspirator kataru + sól fizjologiczna)

 • Producent: Katarek
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5905279336148
 • EAN: 5905279336148
 • Wymiary: 5.8 x 12.4 x 17.8 cm