Katarek Sól fizjologiczna NaCl 0,9%

  • Katarek
  • 5905279336131
Izotoniczny, sterylny roztwór chlorku sodu 0,9% to produkt o szerokim spektrum działania. Sprawdzi się podczas inhalacji, codziennej pielęgnacji noska, uszu a także do zakraplania oczu i przemywania ran. Opakowanie zawiera 10 jednorazowych, łatwych w użyciu ampułek. Zastosowanie: Katarek...
9,90

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł

Opis

Izotoniczny, sterylny roztwór chlorku sodu 0,9% to produkt o szerokim spektrum działania. Sprawdzi się podczas inhalacji, codziennej pielęgnacji noska, uszu a także do zakraplania oczu i przemywania ran. Opakowanie zawiera 10 jednorazowych, łatwych w użyciu ampułek. Zastosowanie: Katarek fizjologiczny roztwór soli może być stosowany u niemowląt i dzieci starszych oraz u osób dorosłych w następujący sposób: Do higieny nosa: poprzez zakraplanie albo przemywanie suchego lub zatkanego nosa, Do higieny oczu: poprzez zakraplanie lub przemywanie, Do higieny uszu, Do przemywania ran, Do inhalacji podczas aerozoloterapii.

Szczegóły - Katarek Sól fizjologiczna NaCl 0,9%

  • Producent: Katarek
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905279336131
  • EAN: 5905279336131
  • Wymiary: 8.5 x 15.3 x 1.6 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Do użytku jednorazowego i indywidualnego. Zawartość zużyć od razu po otwarciu. Po użyciu ampułkę należy wyrzucić. Nie używać tej samej ampułki do różnych zastosowań. Nie używać do iniekcji. Nie używać po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki. Chronić przed dziećmi. Po napoczęciu ampułki nie można wykorzystać jej zawartości powtórnie – środek nie zawiera substancji konserwujących, w związku z czym powtórne użycie mogłoby grozić podaniem środka zanieczyszczonego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>