Katarek Sól fizjologiczna NaCl 0,9%

Izotoniczny, sterylny roztwór chlorku sodu 0,9% to produkt o szerokim spektrum działania. Sprawdzi się podczas inhalacji, codziennej pielęgnacji noska, uszu a także do zakraplania oczu i przemywania ran. Opakowanie zawiera 10 jednorazowych, łatwych w użyciu ampułek. Zastosowanie: Katarek...

9.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Izotoniczny, sterylny roztwór chlorku sodu 0,9% to produkt o szerokim spektrum działania. Sprawdzi się podczas inhalacji, codziennej pielęgnacji noska, uszu a także do zakraplania oczu i przemywania ran. Opakowanie zawiera 10 jednorazowych, łatwych w użyciu ampułek. Zastosowanie: Katarek fizjologiczny roztwór soli może być stosowany u niemowląt i dzieci starszych oraz u osób dorosłych w następujący sposób: Do higieny nosa: poprzez zakraplanie albo przemywanie suchego lub zatkanego nosa, Do higieny oczu: poprzez zakraplanie lub przemywanie, Do higieny uszu, Do przemywania ran, Do inhalacji podczas aerozoloterapii.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Do użytku jednorazowego i indywidualnego. Zawartość zużyć od razu po otwarciu. Po użyciu ampułkę należy wyrzucić. Nie używać tej samej ampułki do różnych zastosowań. Nie używać do iniekcji. Nie używać po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki. Chronić przed dziećmi. Po napoczęciu ampułki nie można wykorzystać jej zawartości powtórnie – środek nie zawiera substancji konserwujących, w związku z czym powtórne użycie mogłoby grozić podaniem środka zanieczyszczonego.

Dane producenta/dystrybutora

Actia Sp. z o.o., ul. Krakowskie Przedmieście 7, 32-085 Modlniczka

Duna Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 13/1 30-701 Kraków

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Katarek Sól fizjologiczna NaCl 0,9%

  • Producent: Katarek
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905279336131
  • EAN: 5905279336131
  • Wymiary: 8.5 x 15.3 x 1.6 cm