Katarek Standard Aspirator kataru podłączany do odkurzacza

Katarek Standard to aspirator przeznaczony do odciągania wydzieliny z nosa dziecka w czasie kataru, ułatwiając mu oddychanie i zapobiegając możliwym dalszym powikłaniom. Katarek Standard podłączany jest do odkurzacza o mocy 800-1800W. Jednostajna siła ssąca odkurzacza umożliwia skuteczne...

37.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Katarek Standard to bardzo skuteczne urządzenie usuwające wydzielinę z nosa dziecka. Aspirator jest mało inwazyjny i bezpieczny w stosowaniu, dlatego umożliwia regularne opróżnianie nosa z kataru.

Zalety urządzenia:

  • może być stosowany już od pierwszych dni życia dziecka
  • jest znacznie bardziej skuteczny od aspiratorów ustnych czy gruszek
  • niewielki rozmiar i kształt urządzenia oraz długi wężyk sprawiają, że użytkowanie jest bardzo wygodne
  • aspirator podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy od 800 do 1800 W, co zapewnia jednostajne odciąganie wydzieliny już w kilka sekund.

Dzięki specjalnej budowie siła ssania urządzenia znacznie się zmniejsza, może zatem być bez obaw stosowane nawet u noworodków.

Korzystna jest również budowa urządzenia. Aspirator jest w pełni rozkładany, dlatego każdą jego część można dokładnie umyć za pomocą załączonej szczoteczki. Nie ma więc konieczności wyparzania elementów po każdym użyciu. Ponadto aspirator został wykonany z przezroczystego tworzywa, co pomaga określić rodzaj kataru u dziecka.

Aspirator Katarek Standard przyniesie szybką ulgę dziecku w trakcie choroby, dzięki czemu będzie mogło spokojnie spać i regenerować siły. Łatwy sposób użytkowania jest niewątpliwą zaletą dla rodziców, którzy obawiają się opróżniania malutkich nosków swoich dzieci.

Urządzenie zostało wyprodukowane przez Duna Sp. z o.o. i jest absolutnym liderem na rynku aspiratorów. Cieszy się świetnymi opiniami rodziców, co potwierdzają wygrane w plebiscytach magazynów „Super Mama w Wielkim Mieście” i „Mamo, To Ja”.

Dane producenta/dystrybutora

Duna Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 13/1, 30-701 Kraków

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Katarek Standard Aspirator kataru podłączany do odkurzacza