Katechizm SP 2 Jezus jest naszym Zbawicielem

Jezus jest naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla II klasy szkoły podstawowejProgram: AZ-1-01/18 Zaproszeni na ucztę z Jezusem. Katecheza inicjacji w sakramenty pokuty i pojednania oraz EucharystiiTytuł podręcznika: Jezus jest naszym Zbawicielem, nr podręcznika:...
25,99 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł

Opis

Jezus jest naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla II klasy szkoły podstawowej
Program: AZ-1-01/18 Zaproszeni na ucztę z Jezusem. Katecheza inicjacji w sakramenty pokuty i pojednania oraz Eucharystii
Tytuł podręcznika: Jezus jest naszym Zbawicielem, nr podręcznika: KR-12-01/18-KR-16/21
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Katechizm SP 2 Jezus jest naszym Zbawicielem"?
Autorami książki są Adam Berski, ks. Andrzej Kielian, ks. Tadeusz Panuś.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Katechizm SP 2 Jezus jest naszym Zbawicielem" opublikowało Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
AZ-1-01/18 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Katechizm SP 2 Jezus jest naszym Zbawicielem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>