NOWOŚĆ KCS_Keratin Care System Scalp Clinic Shampoo szampon do przetłuszczających się włosów 600 ml

KCS_Keratin Care System Scalp Clinic Shampoo szampon do przetłuszczających się włosów 600 ml

  • Kcs
  • 8801046862285
  • 3 dni
KCS SCALP CLINIC to profesjonalny system opracowany naukowo do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzony został specjalnie do pielęgnacji miejsc, w których występują problemy. Szampon KCS SCALP CLINIC przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów przetłuszczających się z tendencją do łupieżu....

27.94 zł

Cena za L : 46.57zł

Dodaj do schowka

Opis

KCS SCALP CLINIC to profesjonalny system opracowany naukowo do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzony został specjalnie do pielęgnacji miejsc, w których występują problemy.

Szampon KCS SCALP CLINIC przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów przetłuszczających się z tendencją do łupieżu.

Zawarty w nim system z aktywnych składników roślinnych skutecznie pielęgnuje i normalizuje wrażliwą skórę głowy, delikatnie ją oczyszcza, łagodzi łupież i swędzenie, jednocześnie zapewniając piękne włosy.
Kompleks witaminowy wzmacnia proces powstawania nowych komórek skóry. Włosy stają się delikatne, jedwabiste w dotyku i oczyszczone, a skóra głowy świeża i czysta.

Posiada system pielęgnacji skóry głowy o podwójnym działaniu, który może złagodzić łupież i trądzik na skórze głowy oraz utrzymać ją w czystości i zdrowiu. Hydrolizowane białko grochu i pochodne kationowe pochodzenia roślinnego skutecznie pielęgnują włosy, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne.
Szampon posiada dwufunkcyjny system do pielęgnacji skóry głowy, oraz system przeciwłupieżowy: Ganbaosu i salicylan sodu które wspomagają skuteczne usuwanie łupieżu.
System kontroli natłuszczenia skóry głowy o podwójnym działaniu: skutecznie usuwa sebum, dba o zdrowie i czystość skóry głowy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - KCS_Keratin Care System Scalp Clinic Shampoo szampon do przetłuszczających się włosów 600 ml

  • Producent: Kcs
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8801046862285
  • EAN: 8801046862285