KeepCup Butelka termiczna Helix Thermal Nitro Gloss 530 ml

KeepCup Helix Bottle Thermal to butelka termiczna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych, szczelna i długo utrzymuje temperaturę napoju.  Kolor: - zakrętka: grafitowa stal - górna część korpusu: grafitowa stal - dolna część korpusu: grafitowa...
169,15 * 199,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł

Opis

KeepCup Helix Bottle Thermal to butelka termiczna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych, szczelna i długo utrzymuje temperaturę napoju. 

Kolor:
- zakrętka: grafitowa stal
- górna część korpusu: grafitowa stal
- dolna część korpusu: grafitowa stal

Produkty KeepCup wyróżnia niepowtarzalny design, różnorodna kolorystyka i wysoka jakość wykonania. Wybierz swój kolor i ciesz się smakiem kawy, herbaty lub wody w ulubionej butelce! 

Butelka jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 18/8 (podwójna ścianka) z elementami z tworzywa sztucznego i silikonu bez BPA w zakrętce - wszystkie materiały są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Podwójne scianki pozwalają utrzymać temperaturę gorących napojów przez 2 godziny i zimnych przez 8 godzin. Górna część oraz zatyczka są zakręcane i szczelna, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, że wylejesz zawartość nawet po wrzuceniu butelki do torby czy plecaka.

Marka KeepCup od początku istnienia kieruje się dbałością o środowisko naturalne. Korzystając z butelek KeepCup zamiast butelek i kubków jednorazowych, wywierasz mniejszy wpływ na środowisko każdego dnia!

Butelki KeepCup Thermal należy myć ręcznie. Wszystkie elementy są odkręcane, a otwory są szerokie, dzięki czemu czyszczenie jest łatwe.

Szczegóły - KeepCup Butelka termiczna Helix Thermal Nitro Gloss 530 ml

  • Producent: KeepCup
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9343243012876
  • EAN: 9343243012876

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>