Kereso Naturalna gąbka morska dla niemowląt i dzieci 0+ m

Naturalna  gąbka morska   wydobywana z Morza Śródziemnego o delikatnej strukturze.Ma miękką naturalną konsystencja, która rewitalizuje skórę i stymuluje krążenie. Wypełnione naturalnymi enzymami i minerałami gąbki morskie są hipoalergiczne i naturalnie złuszczają skórę. Produkt testowany...

20.58 zł

Cena za kg : 4116zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalna  gąbka morska   wydobywana z Morza Śródziemnego o delikatnej strukturze.Ma miękką naturalną konsystencja, która rewitalizuje skórę i stymuluje krążenie. Wypełnione naturalnymi enzymami i minerałami gąbki morskie są hipoalergiczne i naturalnie złuszczają skórę. Produkt testowany dermatologicznie.

Wymiary gąbki po namoczeniu: 10x4 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed i po użyciu spłukać obficie wodą. Wycisnąć (nie wykręcać) i pozostawiać w suchym miejscu do wyschnięcia.  W celu odświeżenia namoczyć w roztworze sody oczyszczonej z wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie zostawiać dziecka samego w kąpieli. Produkt naturalny, pomimo starannego oczyszczania przed zapakowaniem, może zawierać niewielkie ilości piasku lub wodorostów.

Recenzje

Ocena 

Gąbka jest mikroskopijna. Po namoczeniu ma 10x4 cm. Za ta cenę czuję się trochę „oszukana” bo gdybym wiedziała, to kupiłabym dużą gąbkę za 50 zł.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kereso Naturalna gąbka morska dla niemowląt i dzieci 0+ m

  • Producent: Kereso
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5213003362319
  • EAN: 5213003362319
  • Wymiary: 20 x 15 x 6 cm