Keynote Proficient. Student's Book + DVD-ROM

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany z zastosowaniem najlepszych na świecie prezentacji TED Talks. Państwa studenci będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje (np. presentation...
155,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 149,00 zł

Opis

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany z zastosowaniem najlepszych na świecie prezentacji TED Talks. Państwa studenci będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje (np. presentation skills). Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających studentów. Jeśli chcesz, żeby Twoi studenci nabywali kompetencje językowe oraz zawodowe pracując z niezwykle inspirującymi TED Talks, wybierz Keynote.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Keynote Proficient. Student's Book + DVD-ROM"?
Autorami tytułu są Paul Dummett, Helen Stephenson, Lewis Lansford.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Keynote Proficient. Student's Book + DVD-ROM"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej Keynote.
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Keynote Proficient. Student's Book + DVD-ROM

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również