Keynote Proficient. Student's Book/Workbook Combo. Split B + DVD-ROM + Workbook Audio

Obok standardowej wersji przewidzianej na około 90-120 godzin, Keynote dostępny jest również w wersji SPLIT jest to połączenie połowy materiału z podręcznika (students book) z korespondującym z nim materiałem z ćwiczeń (workbook). Każdy poziom kursu został zatem podzielony na 2 połowy: SPLIT A to...
155,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 134,25 zł

Opis

Obok standardowej wersji przewidzianej na około 90-120 godzin, Keynote dostępny jest również w wersji SPLIT jest to połączenie połowy materiału z podręcznika (students book) z korespondującym z nim materiałem z ćwiczeń (workbook). Każdy poziom kursu został zatem podzielony na 2 połowy: SPLIT A to Units 1 6, SPLIT B to Units 7 12. Daje to możliwość utrwalenia materiału poprzez wykorzystanie pomijanych często ćwiczeń przy mniejszej ilości godzin (40-60). Jest również świetną alternatywą dla słuchaczy, którzy pragną korzystać z podręcznika i ćwiczeń jednocześnie, bez noszenia dwóch książek na raz.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Keynote Proficient. Student's Book/Workbook Combo. Split B + DVD-ROM + Workbook Audio"?
Autorami podręcznika są Paul Dummett, Helen Stephenson, Lewis Lansford.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Keynote Proficient. Student's Book/Workbook Combo. Split B + DVD-ROM + Workbook Audio"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "Keynote".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Jaka jest data wydania podręcznika "Keynote Proficient. Student's Book/Workbook Combo. Split B + DVD-ROM + Workbook Audio"?
Ta pozycja została opublikowana w 2017. "Keynote Proficient. Student's Book/Workbook Combo. Split B + DVD-ROM + Workbook Audio" od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Keynote Proficient. Student's Book/Workbook Combo. Split B + DVD-ROM + Workbook Audio

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również