Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?

Kicia Kocia jest bardzo przejęta. Razem z koleżankami i kolegami z przedszkola zakłada prawdziwy ogródek. Dzieci same proponują, jakie warzywa zasiać na poszczególnych grządkach. Zaczynają rozumieć, jakie to ważne, móc samodzielnie wybierać, a tym samym mieć na coś wpływ.
6,43 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,44 zł

Opis

Kicia Kocia jest bardzo przejęta.

Razem z koleżankami i kolegami z przedszkola zakłada prawdziwy ogródek. Dzieci same proponują, jakie warzywa zasiać na poszczególnych grządkach. Zaczynają rozumieć, jakie to ważne, móc samodzielnie wybierać, a tym samym mieć na coś wpływ.

Anita Głowińska jest autorem tytułu "Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?".

"Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to doskonały pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup dla niego też pozostałe bajki z serii "Kicia Kocia".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?" wydało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.