Kicia Kocia i Nunuś. W co się ubierzemy?

Kicia Kocia i Nunuś wiedzą, że w każdą pogodę można się dobrze bawić, trzeba się tylko odpowiednio ubrać. Nunuś wkłada kalosze, kiedy pada, ubiera się ciepło, kiedy jest mroźnie, a na plażę zabiera okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem. Nunuś wie już wszystko o pogodzie! Wszystkie odpowiednie...
22,92 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,68 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

"Kicia Kocia i Nunuś: W co się ubierzemy?" to książka, która otwiera przed dziećmi fascynujący świat, pełen przygód, zabaw oraz ciekawych zadań do wykonania. Książka autorstwa Anity Głowińskiej, utrzymana jest w tonacji edukacyjnej i pozwala dzieciom na naukę poprzez zabawę, przedstawiając zasady odpowiedniego ubioru, adekwatnego do panujących warunków pogodowych.


O autorce

Anita Głowińska to ceniona polska autorka literatury dziecięcej. Znana z tworzenia barwnych, pełnych humoru i mądrości książek, które z powodzeniem łączą zabawę z edukacją.


Podążając za przygodami Kici Koci i Nunusia, młodzi czytelnicy mają okazję poznawać tajniki ubioru, który powinien być adekwatny do różnych warunków atmosferycznych. Kiedy Nunuś przygotowuje się do wyjścia na zewnątrz, zawsze ma na uwadze to, jaka jest aktualnie panująca pogoda - gdy pada, nie zapomina o kaloszach, a podczas mrozu ubiera się ciepło. Na plażę zaś zawsze zabiera ze sobą okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem.

Interaktywny element książki, polegający na możliwości otwierania ukrytych okienek, w których znajdują się odpowiednie przedmioty i ubrania, dodatkowo angażuje młodego czytelnika, czyniąc proces nauki jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Książka "Kicia Kocia i Nunuś: W co się ubierzemy?" doskonale sprawdzi się jako pomoc edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z niej, aby w przystępny i zabawny sposób nauczyć maluchy, jakie ubrania wybierać w zależności od panującej pogody. Dzieci nie tylko uczą się przez zabawę, ale też rozwijają swoją wyobraźnię i zdolności manualne.

"Nunuś już wie wszystko o pogodzie! Wszystkie odpowiednie ubrania i przedmioty ukryte są w otwieranych okienkach." - Anita Głowińska

Książka "Kicia Kocia i Nunuś: W co się ubierzemy?" to nie tylko świetna rozrywka, ale przede wszystkim edukacja w formie, którą maluchy lubią najbardziej. Zapraszamy do sklepu bee.pl, gdzie znajdziesz tę i wiele innych książek, które zachwycą Wasze pociechy i pomogą im zdobywać nowe umiejętności. Nie czekaj, odkryj magię czytania razem z pociechą!

Szczegóły - Kicia Kocia i Nunuś. W co się ubierzemy?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt