Kicia Kocia jest chora

  • Anita Głowińska
  • Media Rodzina
  • Kicia Kocia
  • 9788380085862
  • 1 dzień + czas dostawy
Kicia Kocia obudziła się bardzo smutna. Wszystko ją bolało, nic jej nie cieszyło. Dowiedz się, jak wygląda wizyta kotki w przychodni oraz jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą.

6.32

-20%

7.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Żadne dziecko (ani kotek) nie lubi, kiedy choroba zaskakuje. Jak Kicia Kocia poradzi sobie podczas wizyty w przychodni lekarskiej? Nowe przygody bohaterki w książeczce „Kicia Kocia jest chora” to wspaniały sposób na naukę

Kicia Kocia jest zawsze wesoła, chętna do zabaw i pomocy! Pewnego dnia budzi się jednak smutna i obolała. Zupełnie nic jej nie cieszy. Koteczka musi odwiedzić przychodnię, by dostać odpowiednie leki, które pomogą wygrać z chorobą. Dzięki tej lekturze każdy maluch dowie się, jak wygląda wizyta u lekarza.

Książeczka „Kicia Kocia jest chora” to jedna z pozycji z serii pod tytułem „Kicia Kocia”. Autorką opowieści dla najmłodszych jest polska pisarka, Anita Głowińska. Historyjki z tego cyklu przedstawiają przygody małej koteczki, która każdego dnia poznaje otaczający ją świat. Bohaterka pokazuje najmłodszym, jak zachowywać się w wielu sytuacjach i wyjaśnia ważne rzeczy. Książeczki, przedstawiające życie Kici Koci bawią, a przy tym uczą, dlatego kochają je nie tylko dzieci, ale również i rodzice.


O autorce:

Anita Głowińska urodziła się w Gdańsku, jest też mocno związana z Toruniem, w którym spędziła wiele lat swojego życia. Pisarka studiowała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Kiedy w życiu autorki pojawiły się jej pociechy, w domu zaczęły również gościć książeczki dla najmłodszych. W końcu Głowińska zdecydowała się na pisanie własnych książeczek, dedykowanych małym czytelnikom. Oprócz pisania, zajmuje się także tworzeniem ilustracji. Głowińska na swoim koncie wiele publikacji. Pisarka pomaga także swojemu mężowi przy tworzeniu katalogów, opakowań i plakatów dla firm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kicia Kocia jest chora

Bestsellery - Książki