Kidea Kolorowanka Velvet C Kosmos

  • DERFORM
  • Kidea
  • 5901130085811
  • 1 dzień + czas dostawy
Kolorowanka velvet Kosmos Kolorowanka idealna dla młodych artystów kochających rysowanie i kolorowanie! W zestawie są 4 pisaki o żywych i intensywnych kolorach, które ożywią każdy rysunek! Powierzchnia kolorowanek jest przyjemna w dotyku. Zestaw zawiera: 6x kolorowanek, 4x pisaki. Wymiary...
9,23 * 13,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,48 zł

Opis

Kolorowanka velvet Kosmos Kolorowanka idealna dla młodych artystów kochających rysowanie i kolorowanie! W zestawie są 4 pisaki o żywych i intensywnych kolorach, które ożywią każdy rysunek! Powierzchnia kolorowanek jest przyjemna w dotyku. Zestaw zawiera: 6x kolorowanek, 4x pisaki. Wymiary opakowania: 24,5 x 17,5 x 1 cm Wiek: 3+

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Kolorowanka Velvet C Kosmos KIDEA". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić nastrój.

Z opisywaną książką Twój maluch zanurzy się w fascynującym świecie gwiazd i planet, pozna tajemnice kosmosu i zobaczy jakie cuda skrywa wszechświat.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

"Kolorowanka Velvet C Kosmos KIDEA" wydało Wydawnictwo DERFORM. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.