Kidea Kolorowanka Velvet D Jednorożec

  • DERFORM
  • Kidea
  • 5901130085828
Kolorowanka velvet Jednorożec Kolorowanka idealna dla młodych artystek kochających rysowanie i kolorowanie! W zestawie są 4 pisaki o żywych i intensywnych kolorach, które ożywią każdy rysunek! Powierzchnia kolorowanek jest przyjemna w dotyku. Zestaw zawiera: 6x kolorowanek, 4x pisaki. Wymiary...
8,34 * 13,90 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,83 zł

Opis

Kolorowanka velvet Jednorożec Kolorowanka idealna dla młodych artystek kochających rysowanie i kolorowanie! W zestawie są 4 pisaki o żywych i intensywnych kolorach, które ożywią każdy rysunek! Powierzchnia kolorowanek jest przyjemna w dotyku. Zestaw zawiera: 6x kolorowanek, 4x pisaki. Wymiary opakowania: 24,5 x 17,5 x 1 cm Wiek: 3+

"Kolorowanka Velvet D Jednorożec KIDEA" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz ćwiczą motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Publikacja "Kolorowanka Velvet D Jednorożec KIDEA" została wydana przez Wydawnictwo DERFORM. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.