Kiedy czuję radość. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaj uczucia i emocje

Nowa seria książeczek „Poznaj uczucia i emocje” pomaga zrozumieć dziecku emocje i uczucia, które odczuwa. Książeczka Kiedy czuję radość pokazuje czytelnikom co znaczy być szczęśliwy. Na każdej rozkładówce znajduje się przykład pozytywnych chwili, które wywołują radość: wspólna zabawa, tańczenie,...
22,39 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,21 zł

Opis

Nowa seria książeczek „Poznaj uczucia i emocje” pomaga zrozumieć dziecku emocje i uczucia, które odczuwa.

Książeczka Kiedy czuję radość pokazuje czytelnikom co znaczy być szczęśliwy. Na każdej rozkładówce znajduje się przykład pozytywnych chwili, które wywołują radość: wspólna zabawa, tańczenie, śpiewanie. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak, na którym czytelnik może zaznaczyć ile rzeczy sprawia nam radość. W książce znajdują się też porady dla rodziców dotyczące tego, jak rozmawiać z dziećmi o tym, co czują i jakie ćwiczenia robić, by rozładowywać negatywne emocje.

Seria konsultowana przez eksperta.

Za treścią tytułu "Kiedy czuję radość. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaj uczucia i emocje" stoi Campbell Books, Marie Paruit, Adrianna Zabrzewska.

Oryginalny tytuł prezentowanej pozycji to When I am happy.

Znasz kilkulatka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także inne książki z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Poznaj uczucia i emocje".

Jest to dość krótka lektura - jej długość to 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Kiedy czuję radość. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaj uczucia i emocje została wydana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Kiedy czuję radość. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaj uczucia i emocje

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>