Kieszonkowiec matematyczny.Trzecia połowa (10+) Outlet

  • Kieszonkowiec
  • 978837788789933
  • 3 dni
1 talia = 5 edukacyjnych gier towarzyskich! Wyszukuj  pasujące karty i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko zrozumiesz ułamki. Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa to wyjątkowa gra karciana do nauki ułamków dla  każdego...

9.07 zł

-45%

16.46 zł

Dodaj do schowka

Opis

1 talia = 5 edukacyjnych gier towarzyskich!

Wyszukuj  pasujące karty i działaj szybciej niż przeciwnik!

Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko zrozumiesz ułamki.

Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa to wyjątkowa gra karciana do nauki ułamków dla  każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 10. roku życia.

Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 5 edukacyjnych gier towarzyskich: dwa rodzaje memory, klapek, karuzela i  szachraj. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość oraz, co najważniejsze, umiejętność szybkiego przeliczania ułamków. Ponadto gra ćwiczy zdolność błyskawicznego kojarzenia podobieństw i łączenia poszczególnych elementów w pary.  Do kart dołączona jest instrukcja, w której zostały szczegółowo wyjaśnione zasady wszystkich wariantów rozgrywki.

Do współpracy przy serii KIESZONKOWIEC zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Trzecią połowę opracowała graficznie Danka Fukowska. Za merytoryczną stronę Kieszonkowca odpowiadają: Bożena Dybowska - pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Anna Grabek - pedagog, matematyczka. 

Wygodny format  kart sprawia, że talia zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

Kieszonkowiec to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny, który uczy, bawiąc.

Efekt uboczny grania: opanujesz ułamki i zabłyśniesz na matmie!

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: 10+

W serii również: 

Kieszonkowiec matematyczny Na 200% (11+)

Kieszonkowiec logiczny Dzika logika (12+)

Kieszonkowiec angielski Remember & Forget (9+)

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet (9+)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kieszonkowiec matematyczny.Trzecia połowa (10+)

  • Autorzy: Bożena Dybowska, Anna Grabek
  • Seria Kieszonkowiec
  • Rok wydania: 2016
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837788789933
  • EAN: 978837788789933
  • Wymiary: 7,8x13x3 cm