Kiki Health Kiki lecytyna (bez gmo) proszek 200 g

Lecytyna (bez GMO) proszek to wysokiej jakości suplement diety zwierający lecytynę sojową będącą źródłem: fosfatydylocholiny, fosfatydyloinozytolu, fosfatydyloetanoloaminy oraz kwasu fosfatydowego. -zawiera fosfatydylocholinę -bez GMO -najbogatsze źródło lecytyny -pomaga w rozkładzie...

53.36 zł

-8%

58.00 zł

Cena za kg : 266.8zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lecytyna (bez GMO) proszek to wysokiej jakości suplement diety zwierający lecytynę sojową będącą źródłem: fosfatydylocholiny, fosfatydyloinozytolu, fosfatydyloetanoloaminy oraz kwasu fosfatydowego.

-zawiera fosfatydylocholinę

-bez GMO

-najbogatsze źródło lecytyny

-pomaga w rozkładzie tłuszczów

Lecytyna może być stosowana jako środek zagęszczający,emulgator i stabilizator. Poprawia nawilżenie i teksturę wielu produktów żywnościowych. 

To zdrowa, wegańska alternatywa dla tłuszczu w domowych wypiekach. Lecytyna w proszku firmy KIKI została wyprodukowana w 100 % z soi niemodyfikowanej genetycznie, która jest najbardziej wartościowym źródłem lecytyny. Lecytyna to fosfolipid stworzony z choliny i inositolu.będących składnikami wszystkich komórek organizmu człowieka.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Lecytynę możesz łączyć z innymi produktami Kiki jak np.Natures Living Superfoods. 

Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods.

Składniki: lecytyna sojowa 100%.Składnik aktywny

1 porcja (7,25 g)

2 porcje(14,5 g)

4 porcje(29 g)

fosfatydylocholina

fosfatydyloinozytol

fosfatydyloetanoloamina

kwas fosfatydowy

2,3 g

2 g

1,4 g

0,8 g

4,6 g

4 g

2,8 g

1,6 g

9,2 g

8 g

5,6 g

3,2 g


Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kiki Health Kiki lecytyna (bez gmo) proszek 200 g

  • Producent: Kiki Health
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060018511726
  • EAN: 5060018511726