Kiki Health Kiki olej z kryla

Suplement diety Olej z Kryla firmy Kiki Health jest pozyskiwany w sposób zrównoważony z kryl pochodzącego z Antarktyki. W tych naturalnych warunkach nie ma ON styczności z zanieczyszczeniami środowiskowymi. Miękkie kapsułki Oleju z Kryla firmyKiki łatwo połknąć i nie pozostawiają „rybnego” posmaku....

72.68 zł

-8%

79.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Suplement diety

Olej z Kryla firmy Kiki Health jest pozyskiwany w sposób zrównoważony z kryl pochodzącego z Antarktyki. W tych naturalnych warunkach nie ma ON styczności z zanieczyszczeniami środowiskowymi.

Miękkie kapsułki Oleju z Kryla firmyKiki łatwo połknąć i nie pozostawiają „rybnego” posmaku.

Olej z kryla zawiera naturalne kwasy omega 3 (EPA/DHA), fosfolipidy, trójglicerydy i astaksantynę. Nasz olej z kryla jest produkowany w wielostopniowym procesie ekstrakcji (MSO). Technologia ta pozwala zachować naturalne właściwości oleju z kryla i na dłużej zachować świeżość.

Innowacyjna technologia MSO ™ zachowuje naturalne składniki występujące w oleju z kryla, usuwając jednocześnie zanieczyszczenia takie, jak trimetyloamina (TMA), lotny azot , substancje oksydacyjne i ich pochodne.

Pozytywne właściwości można zauważyć przyjmując 250 mg EPA i DHA dziennie.

Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods.

Składniki: olej z kryla (Euphausia superba), żelatyna rybna (otoczka kapsułki), substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, woda, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli, astaksantyna.Składnik aktywny

1 kapsułka

kwasy Omega 3

- DHA

-EPA

160 mg

41 mg

89 mg

fosfolipidy

331 mg

astaksantyna

50 ug

cholina

41 mg

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kiki Health Kiki olej z kryla

  • Producent: Kiki Health
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060018511597
  • EAN: 5060018511597