Kiki slippery elm powder Bio

  • Kiki
  • 5060018512778
  • 3-5 dni
Suplement Diety Slippery Elm Powder BIO to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim ekologiczną sproszkowaną korę wiązu czerwonego. Wiąz czerwony: - jest źródłem śluzu, który wspomaga błonę śluzową jelita, - wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego. Slippery Elm BIO pochodzi z...

72.68 zł

-8%

79.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Suplement Diety

Slippery Elm Powder BIO to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim ekologiczną sproszkowaną korę wiązu czerwonego.

Wiąz czerwony:

- jest źródłem śluzu, który wspomaga błonę śluzową jelita,

- wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego.

Slippery Elm BIO pochodzi z drzew rosnących w Ameryce Północnej. Kiki Health wybrało do współpracy najlepsze z ekologicznych gospodarstw prowadzonych przez rodzinne plemiona, zapewniając, że surowiec jest zbierany w optymalnym okresie oraz przy użyciu tradycyjnych metod. Pozyskiwana jest jedynie wewnętrzna kora wiązu, dzięki czemu uzyskiwany jest kremowy proszek. Po zebraniu kora jest suszona w niskich temperaturach, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych, a następnie mielona w drobny proszek. Slippery Elm od wieków był używany przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie, łagodząc wiele objawów.

Nie zawiera glutenu i pszenicy. Nie napromieniowany. Bez sztucznych barwników, wypełniaczy, konserwantów, substancji słodzących.

Sposób użycia: dorośli spożywać  najlepiej wieczorem 1 porcję = 1 łyżeczkę od herbaty wymieszane z 250 ml wody. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (4 g) dziennie.

Składniki: ekologiczna sproszkowana kora wiązu czerwonego (Ulmus fulva).

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kiki slippery elm powder Bio

  • Producent: Kiki
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060018512778
  • EAN: 5060018512778