Kindi Kids Lalka Dr Cindy Pops Tm Toys

Kindi Kids „Fun Time Friends” to najsłodsi przedszkolaki! Te urocze dziewczynki są pełne zabawy i uwielbiają uczęszczać do Rainbow Kinder - miejsca, w którym każdego dnia chodzi o wspólną zabawę i nawiązywanie przyjaźni! Cindy Pops uwielbia grać w lekarzy! Ubrana w najsłodszy strój doktora, ma...

147.14 zł

-17%

177.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kindi Kids „Fun Time Friends” to najsłodsi przedszkolaki! Te urocze dziewczynki są pełne zabawy i uwielbiają uczęszczać do Rainbow Kinder - miejsca, w którym każdego dnia chodzi o wspólną zabawę i nawiązywanie przyjaźni!

Cindy Pops uwielbia grać w lekarzy! Ubrana w najsłodszy strój doktora, ma najsłodszy sposób bycia przy łóżku. Dzięki stetoskopowi i lizakowi Shopkin, który pasuje do jej dłoni, leczy swoich pacjentów i poprawia stan przyjaciół. Cindy ma duże błyszczące oczy, piękne włosy i uroczą głowę, która kołysze się przy każdym ruchu!

Lalki Kindi Kid Fun Time mają wymienne ubrania i zdejmowane buty! Dołącz do nich w Rainbow Kinder, świecie wyobraźni i odkryć, w którym wszystko ożywa! Nie mogą się doczekać, aby spędzić z Tobą magiczny dzień!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kindi Kids Lalka Dr Cindy Pops Tm Toys

  • Producent: Tm Toys
  • Kod producenta: GXP-796873
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0630996500361
  • EAN: 0630996500361