Kindii Pieluchy Mini 2 (3-6 kg) 70 szt.

Pieluchy dla dzieci i niemowląt Kindii Pure&Flex posiadają Innowacyjną technologię Air Cells, która gwarantuje przewiewność pieluszki oraz punktowy kontakt ze skórą dziecka. Zastosowany na przodzie pieluszki wskaźnik wilgotności Wetness Indicator w prosty sposób sygnalizuje potrzebę jej zmiany....

38.99 zł

-7%

41.99 zł

Cena za szt. : 0.56zł

Dodaj do schowka

Opis

Wybór odpowiedniej pieluchy jest niezwykle ważny nie tylko dla wygody dziecka, ale również jego rodziców. Warto wybierać pieluszki sprawdzonych firm, które cieszą się zaufaniem konsumentów i są bezpieczne w stosowaniu. Dla maluszków tuż po urodzeniu dedykowany jest rozmiar 2 marki Kindii w ekonomicznym opakowaniu zawierającym 70 pieluszek.

Kindii Pieluchy Mini 2 z serii Pure&Flex to pieluszki dedykowane dla maluszków o wadze 2-6 kilogramów, już od pierwszych dni życia. Produkt został wyposażony w unikalną formułę Air Cells, która zapewnia przewiewność pieluszki i jej punktowy kontakt ze skórą. Dzięki temu można zredukować ryzyko występowania odparzeń. Kindii to marka najwyższej jakości pieluch, ciągle ulepszanych i badanych dermatologicznie. Nadają się one nie tylko dla zdrowych maluchów, ale również dla alergików czy niemowlęta cierpiące na choroby skóry. Pieluchy Kindii Mini 2 posiadają praktyczny wskaźnik Wetness Indicator, który informuje rodziców o konieczności zmiany pieluszki. Nawet jeśli od zmiany pieluszki mija dłuższy czas, nie trzeba martwić się o przeciekanie – superabsorbent dba o równomierne rozłożenie wilgoci, wykazując się wysokim poziomem chłonności.

Kindii to marka produktów kosmetycznych dedykowanych dla najmłodszych oraz osób o wyjątkowo wrażliwej skórze. Szeroka oferta firmy obejmuje pieluszki, chusteczki nawilżane, płatki kosmetyczne czy patyczki do uszu. O jakości produktów oraz bezpieczeństwie ich stosowania świadczą liczne certyfikaty, którymi może poszczycić się marka Kindii.

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób użycia przedstawiony na opakowaniu.

Dane producenta/dystrybutora

HARPER HYGIENICS, Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kindii Pieluchy Mini 2 (3-6 kg) 70 szt.

  • Producent: Kindii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900095025146
  • EAN: 5900095025146
  • Wymiary: 11 x 33 x 37 cm