Kinetic Sand niebieski 2,27 kg - piasek kinetyczny Waba Fun

Niebrudzący piasek, który zrewolucjonizował dzisiejsze pojęcie zabawki. Teraz z dodatkiem nowej cechy - koloru!!!To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha...

143.40 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Niebrudzący piasek, który zrewolucjonizował dzisiejsze pojęcie zabawki. Teraz z dodatkiem nowej cechy - koloru!!!

To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.

Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym Kreatywnym Maluchu piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej
z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.

Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej
o swój dywan.  
Kinetic składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.
Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, Kinetic ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem!  Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!


Produkowany w Szwecji posiada niezbędne certyfikat na amerykański i europejski rynek.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kinetic Sand niebieski 2,27 kg - piasek kinetyczny Waba Fun

  • Producent: Waba Fun
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7320581506030
  • EAN: 7320581506030
  • Wymiary: 18,5x24,5x6 cm