NOWOŚĆ Klacz rasy Haflinger saszetka

Klacz rasy Haflinger saszetka

Klacz rasy haflinger, Horse Club RedHaflingery są bardzo łagodne, inteligentne i wszechstronne. Najczęściej już pierwsze spojrzenie na ich piękną, rudą sierść i blond grzywę podbija serce każdego miłośnika koni.Konie rasy Haflinger regularnie plasują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych...

46.48 zł

Dodaj do schowka

Opis

Klacz rasy haflinger, Horse Club Red

Haflingery są bardzo łagodne, inteligentne i wszechstronne. Najczęściej już pierwsze spojrzenie na ich piękną, rudą sierść i blond grzywę podbija serce każdego miłośnika koni.

Konie rasy Haflinger regularnie plasują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych ras koni na świecie. Są to bardzo ładne i wytrzymałe małe konie górskie, które mogą wypasać się przez cały rok i mają niewielkie wymagania żywieniowe. Są bardzo cierpliwe, co sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród początkujących jeźdźców i dzieci. Ze względu na swój przyjazny, niezawodny i zrównoważony charakter są nawet często wykorzystywane jako konie terapeutyczne.

To nowa seria produktów Schleich - Red. Figurka, której numer oznaczony jest dodatkowo literą S, znajduje się w półprzezroczystej saszetce, z pięknym zadrukowanym tłem nawiązującym do serii, z której pochodzi produkt. W tym wypadku to seria Horse Club. Produkt wraz z saszetką stanowią spójny zestaw, który stanowić może doskonałą formę prezentu.  

Ciekawostka
Klacze rasy haflinger mogą urodzić zdrowe źrebięta nawet w wieku 25 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klacz rasy Haflinger saszetka

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-788819
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433406091
  • EAN: 4059433406091
  • Wymiary: 134x98x32 mm