Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie 101 dalmatyńczyków

  • Didier Le Bornec, José Ramón Bernardó
  • Egmont
  • Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie
  • 9788328159655
  • 1 dzień + czas dostawy
Komiksowa adaptacja słynnego filmu „101 dalmatyńczyków”! Dla czytelników małych i dużych! Kolejny tom kolekcji klasycznych baśni Disneya, w której znajdują się takie tytuły jak „Król Lew” czy „Mulan”. Dalmatyńczyki Pongo i Czika to szczęśliwi rodzice piętnaściorga szczeniaków. Sielankowe rodzinne...

18.31

-27%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Komiksowa adaptacja słynnego filmu „101 dalmatyńczyków”! Dla czytelników małych i dużych! Kolejny tom kolekcji klasycznych baśni Disneya, w której znajdują się takie tytuły jak „Król Lew” czy „Mulan”. Dalmatyńczyki Pongo i Czika to szczęśliwi rodzice piętnaściorga szczeniaków.

Sielankowe rodzinne życie bohaterów zostaje przerwane, gdy ktoś uprowadza ich potomstwo! Porwane maluchy, wraz z osiemdziesięcioma czterema innymi szczeniakami, trafiają do zamku diabolicznej Cruelli De Mon. Na szczęście, dzięki unikalnej metodzie psiej komunikacji zwanej „szczekaniem o zmierzchu”, zrozpaczonym rodzicom udaje się ustalić miejsce przetrzymywania dzieci. Pongo i Czika wyruszają w pełną zwrotów akcji i niebezpieczeństw misję ratunkową.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie 101 dalmatyńczyków

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki