Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie Zakochany kundel

  • Franois Corteggiani, Mario Corts, Mateusz Lis
  • Egmont
  • Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie
  • 9788328159679
  • 1 dzień + czas dostawy
Komiksowa adaptacja wspaniałego filmu kinowego „Zakochany kundel”, który pokochali widzowie w każdym wieku! Kolejny tom kolekcji klasycznych baśni Disneya, w której znajdują się takie tytuły jak „Król Lew” czy „Mulan”. Los psa bywa ciężki... Narodziny dziecka właścicieli często wywracają życie...

17.20

-31%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Komiksowa adaptacja wspaniałego filmu kinowego „Zakochany kundel”, który pokochali widzowie w każdym wieku! Kolejny tom kolekcji klasycznych baśni Disneya, w której znajdują się takie tytuły jak „Król Lew” czy „Mulan”.

Los psa bywa ciężki... Narodziny dziecka właścicieli często wywracają życie czworonogów do góry nogami! Boleśnie przekonuje się o tym urocza cocker spanielka o imieniu Lady, która jeszcze niedawno była oczkiem w głowie swoich opiekunów, a dziś musi spać w budzie, nosić kaganiec i drzeć koty z parą złośliwych... kotów. Na szczęście pewnego dnia spotyka uroczego kundla – Trampa. W trakcie ich wspólnej przygody Lady zasmakuje uroków beztroskiego życia, a Tramp odkryje, co to znaczy być „wiernym jak pies”.

Komiks ten to poruszająca opowieść o sile miłości, przyjaźni i walce dobra ze złem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie Zakochany kundel

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki