Klawiatura z oprogramowaniem - Pierwsze Kroki Comfy

  • 290010250308
DEMO - zobacz! Klawiatura z oprogramowaniem "Pierwsze Kroki" Każdy człowiek zaczyna proces uczenia się już od pierwszych dni życia. Świat, w którym wychowujemy nasze dzieci, staje się coraz bardziej skomputeryzowany i interaktywny, takie też powinny być narzędzia do wczesnej nauki aby przygotować...

159.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

DEMO - zobacz!

Klawiatura z oprogramowaniem "Pierwsze Kroki"

Każdy człowiek zaczyna proces uczenia się już od pierwszych dni życia. Świat, w którym wychowujemy nasze dzieci, staje się coraz bardziej skomputeryzowany i interaktywny, takie też powinny być narzędzia do wczesnej nauki aby przygotować dzieci do nowoczesnego stylu życia w przyszłości.

Oprogramowanie Comfy™ jest udoskonalane we współpracy
z naukowcami i dziecięcymi psychologami, abyśmy mogli Was zapewnić, że nasz system pomaga rozwijać umiejętności na wielu różnych płaszczyznach rozwojowych, takich jak: zdolności motoryczne, koordynacja wzrokowo-ruchowa, inteligencja emocjonalna, percepcja wzrokowa i przestrzenna, myślenie twórcze, słownictwo i umiejętności językowe, przyswajanie pojęć i inne.

Klawiatura i gry Comfy zostały zaprojektowane i stworzone tak, aby dostosować je do umiejętności i zainteresowań dzieci
w wieku 1-5 lat. Duże przyciski z rysunkami, poręczna słuchawka i wałek obrotowy, mogą być z łatwością obsługiwane przez dziecięce rączki, dzięki czemu Twoje dziecko może bawić się samodzielnie nawet, gdy nie potrafi czytać ani posługiwać się myszką komputerową. Istnieje opcja wyboru  26 języków.

Do klawiatury dołączone jest oprogramowanie „Pierwsze kroki”.
Kompatybilne z windows 2000/XP/Vista/7
 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klawiatura z oprogramowaniem - Pierwsze Kroki Comfy

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 290010250308