Klocki Cobi Bizu. Kreatywne Studio. Kolekcja Biżuterii

Bizu to unikalna kolekcja biżuterii dla dziewczynek. Ze specjalnie zaprojektowanych koralików można tworzyć bransoletki i naszyjniki. Bransoletki można również zmieniać w zwierzątka! Kolekcja podzielona jest na 4 modne style: Glam, Wild, funky i Rock. Tworzenie bransoletek jast bardzo proste. Na...

71.04 zł

-21%

89.85 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bizu to unikalna kolekcja biżuterii dla dziewczynek. Ze specjalnie zaprojektowanych koralików można tworzyć bransoletki i naszyjniki. Bransoletki można również zmieniać w zwierzątka! Kolekcja podzielona jest na 4 modne style: Glam, Wild, funky i Rock. Tworzenie bransoletek jast bardzo proste. Na elestyczną linkę nawleka się koraliki w odpowiedniej kolejności, aby powstało zwierzątko, które trzyma odzobę w łapkach. Dziewczynki mogą wymianiać ozdoby w bransoletkach, a także mieszać koraliki z innych zestawów tworząc własne unikalne wzory. Jest ponad 50 Bizu do kolekcjonowania! W zestawach jest przewodnik kolekcjonerski.

W "Kreatywnym Studiu" można posegregować i przechowywać wszystkie koraliki. Zabawa to przede wszystkim projektowanie nowych bransoletek. W czterech obrotowych półeczkach, w poszczególnych przegródkach umieszcza się koraliki. Obracając półeczki można wybierać koraliki. Gdy koraliki zostaną wybrane, należy przekręcić pokrętło na górze, aby wysypały się do podajnika. Teraz można wykonać bransoletkę! Zestaw zawiera dodatkowe ozdoby. Można wykonać 4 bransoletki zwierzątka lub bransoletkę i naszyjnik.

Zawartość zestawu:

- studio Bizu

- 4 koraliki główki zwierzątek

- 10 ozdób

- 6 koralików tułów

- 16 koralików łapki

- 4 koraliki ogonki

- 4 gumki

- linki z zapięciem

- 1 narzędzie do nawlekania

- 2 łączniki

- 4 szablony

- 1 przewodnik

 

Wymiary opakowania: 28 cm x 19 cm x 14.5 cm Waga: 360 g Wiek: 6+

Szczegóły - Klocki Cobi Bizu. Kreatywne Studio. Kolekcja Biżuterii

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt