Klocki Cobi. Wild story. Figurka z akcesoriami

  • 5902251220105
  • 1 dzień + czas dostawy
"Wild Story" to linia klocków Cobi przeznaczonych zarówno dla dziewcząt i chłopców. Kolekcja przedstawia świat dzikich zwierząt i opowiada zapierające dech w piersiach historie o podróżach do najbardziej odległych zakątków na Ziemi. Posiada również aspekt edukacyjny: każdy zestaw zawiera nie tylko...

5.00 zł

-20%

6.26 zł

Dodaj do schowka

Opis

"Wild Story" to linia klocków Cobi przeznaczonych zarówno dla dziewcząt i chłopców. Kolekcja przedstawia świat dzikich zwierząt i opowiada zapierające dech w piersiach historie o podróżach do najbardziej odległych zakątków na Ziemi. Posiada również aspekt edukacyjny: każdy zestaw zawiera nie tylko ręcznie malowane figurki zwierząt lecz także karty do gry z animacjami różnych historii. Dzieci bawiąc się, pobudzają wyobraźnię i tworzą różne historie oraz uczą się rozpoznawać gatunki zwierząt.

Figurki wykonane zostały z dużą dbałością o szczegóły, posiadają charakterystyczne elementy, jak szczęki, ogony czy łapy. Dzieci nie tylko mogą kolekcjonować 20 różnych gatunków zwierząt, mogą również grać specjalnymi kartami. Torebki zawierają karty do gry wraz z pojedynczymi figurkami zwierząt, których jest razem 18 oraz pojedyncze figurki czterech ludzików z akcesoriami. Zwierzątka posiadają ruchome elementy, np. ruchome nogi, ogony, a nawet szczęki.

Szczegóły - Klocki Cobi. Wild story. Figurka z akcesoriami

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt