Klocki Gwiazdki 180 elementów

Klocki Gwiazdki to wspaniały i mądry prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym! Szukasz niezwykłych klocków dla swojego przedszkolaka? Takich, które na długo pochłoną go w zabawie, a przy tym będą rozwijać? Klocki Gwiazdki będą idealnym prezentem. Gwiazdki zostały zaprojektowane by pobudzać...

139.84 zł

-16%

165.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Klocki Gwiazdki to wspaniały i mądry prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym!

Szukasz niezwykłych klocków dla swojego przedszkolaka? Takich, które na długo pochłoną go w zabawie, a przy tym będą rozwijać?

Klocki Gwiazdki będą idealnym prezentem.

Gwiazdki zostały zaprojektowane by pobudzać rozwijające się zmysły dziecka: wzrok - poprzez wyraziste kolory oraz dotyk - poprzez oryginalny kształt. Maluch z łatwością połączy ze sobą kolorowe klocki wykonane z wysokiej jakości materiału i dostosowane wielkością do jego rączek.

Klocki Gwiazdki są polecane przez kluby mam oraz renomowane przedszkola, ze względu na możliwości zabawy dzieci w różnym wieku, wytrzymałość materiału oraz łatwość w utrzymaniu porządku.Ulubione klocki przedszkolaka mają:

niezwykły kształt,
oryginalny sposób łączenia,
praktyczne opakowanie.
Pudełko zawiera 180 klocków w kształcie gwiazdek, w sześciu wyrazistych kolorach. Przykrywka dużego plastikowego pudełka ma rączkę, która umożliwia łatwe trzymanie.

Możesz udoskonalić umiejętności swojego przedszkolaka poprzez zabawę malucha z Klockami Gwiazdkami. Umacnianie pewności siebie dziecka daje mu lepszy start w szkole i dorosłym życiu.

Szczegóły - Klocki Gwiazdki 180 elementów

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt