Klocki konstrukcyjne. Kopuła

Kopuła po złożeniu ma średnicę 36 cm. Jeżeli posiadasz już nasz zestaw KLOCKI KONSTRUKCYJNE 50 lub ROTUNDĘ możesz włączyć kopułę lub jej części do konstrukcji tworzonych z naszych klocków. Dlaczego kopuła? Kopuła wyraża doskonałość, pełnię i przepływ energii. Jest naturalną formą występującą w...

35.11 zł

-12%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kopuła po złożeniu ma średnicę 36 cm. Jeżeli posiadasz już nasz zestaw KLOCKI KONSTRUKCYJNE 50 lub ROTUNDĘ możesz włączyć kopułę lub jej części do konstrukcji tworzonych z naszych klocków.

Dlaczego kopuła? Kopuła wyraża doskonałość, pełnię i przepływ energii. Jest naturalną formą występującą w przyrodzie. To sklepienie w kształcie czaszy stosowano w architekturze od starożytności. Jest symbolem idealnych proporcji kulistej Ziemi.

Co ciekawe, kształt kopuły pozytywnie działa na człowieka. Nie bez powodu najważniejsze świątynie Renesansu zwieńczone są właśnie kopułą.

Tekturowa kopuła do samodzielnego złożenia oparta jest na założeniu, że główne elementy (łuki) mają ten sam promień (równy kołu wielkiemu kuli). Kopuła nada każdej wykonanej z bazowych klocków konstrukcji imponującego charakteru.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klocki konstrukcyjne. Kopuła