Klocki Mini Waffle Budowniczy średni blister

  • Marioinex
  • 5903033903858
  • 3 dni
BUDOWNICZYKlocki, które wciągają w wir budowania! Dzięki nim mali konstruktorzy zamienią swój pokój w prawdziwy plac budowy, na którym nie zabraknie dźwigów, koparek i betoniarek. Podczas zabawy Twoje dziecko wcieli się w postać operatora żurawia lub jako młody zdolny inżynier utworzy fundamenty...

61.67 zł

-3%

63.58 zł

Dodaj do schowka

Opis

BUDOWNICZY
Klocki, które wciągają w wir budowania! Dzięki nim mali konstruktorzy zamienią swój pokój w prawdziwy plac budowy, na którym nie zabraknie dźwigów, koparek i betoniarek. Podczas zabawy Twoje dziecko wcieli się w postać operatora żurawia lub jako młody zdolny inżynier utworzy fundamenty pod nowe centrum handlowe. W zestawie czeka również gotowa do działania ekipa budowlana, składająca się z prawdziwych profesjonalistów! Zestaw nie tylko rozwija dziecięcą wyobraźnię i zdolności manualne, ale również pozwala na wcielanie się w role i uczy logicznego myślenia.
Marioinex bezpieczne klocki dla dzieci
Klocki Marioinex są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Są wykonane z elastycznego, miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Ich kształt został idealnie dopasowany do kształtu i wielkości dziecięcych dłoni, a zastosowane barwy są łagodne i przyjemne dla oka.
Zestawy tematyczne Marioinex
Zestawy tematyczne klocków z linii Marioinex można kolekcjonować i komponować z nich również budowle własnego pomysłu.
Zalety zestawu BUDOWNICZY:
rozwój wyobraźni i kreatywności
nauka i rozwój poprzez zabawę
zaznajomienie z tematyką inżynierii i budowania
wielogodzinna rozrywka
dla dziewczynek i chłopców
w 100% bezpieczna forma
atrakcyjna zabawa dla dzieci i dorosłych
klocki wyprodukowane w Polsce
Ostrzeżenie
Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 4 lat. Zawiera małe elementy, łatwe do połknięcia. Ten produkt spełnia europejskie standardy. Usuń elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowaj etykietę, ponieważ zawiera ważne informacje. Kolorystyka elementów może różnić się od prezentowanych na opakowaniu.
Konserwacja
Produkt można czyścić w zmywarce i pralce w odpowiednim woreczku w temp. 30 stopni.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klocki Mini Waffle Budowniczy średni blister

  • Producent: Marioinex
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903033903858
  • EAN: 5903033903858