Klocki skrętne

Drewniane klocki z możliwością ich skręcenia wokół własnej osi! To nowość w ofercie Plan Toys, drewniane bloki mają unikalne kształty, które pomogą dziecku zaprojektować ciekawe i nietuzinkowe aranżacje. Klocki przekręcają się w bardzo łatwy sposób, transformują się zgodnie z wyobraźnią malucha :)W...

98.10 zł

-11%

110.66 zł

Dodaj do schowka

Opis


Drewniane klocki z możliwością ich skręcenia wokół własnej osi!

To nowość w ofercie Plan Toys, drewniane bloki mają unikalne kształty, które pomogą dziecku zaprojektować ciekawe i nietuzinkowe aranżacje. Klocki przekręcają się w bardzo łatwy sposób, transformują się zgodnie z wyobraźnią malucha :)

W zestawie jest 8 sztuk klocków w 5 różnych podstawowych kształtach.

Klocki to klasyczna, ponadczasowa zabawka rozwijająca wyobraźnię i kreatywność dziecka, ćwicząca cierpliwość i dokładność, a jednocześnie umożliwiająca świetną zabawę. Zestaw wzmacnia proces twórczy, rozwija zdolności myślenia dzieci i stymuluje ich wyobraźnię. Wspomaga rozwój koordynacji ręka - oko.

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys® są wytworzone z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego.Podczas suszenia nie są używane żadne substancje chemiczne. Są połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.Są trwałe, doskonałej jakości, będą służyć niezwykle długo!Firma Plan Toys® należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Rozmiar produktu:10,5 x 10,5 x 3,5 cm - kształt litery L
Opakowanie:tekturowy biały karton z nadrukami informacyjnymi
Materiał:drewno kauczukowe

Szczegóły - Klocki skrętne

  • Producent: Plan Toys
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8854740055088
  • Język: polski
  • EAN: 8854740055088
  • Wymiary: 10,5x10,5x3,5 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt