Klocki techniczne R/C 3w1 pojazd gąsienicowy robot

Zestaw 3 w 1 do zdalnego sterowania do budowy pojazdów gąsienicowych to idealna zabawka konstrukcyjna dla dzieci w wieku od 6 lat. Ten zestaw zawiera aż 353 elementy, które pozwolą Twoim małym konstruktorom stworzyć niezwykłe maszyny, które można zdalnie sterować.Skrzynka z pilotem zdalnego...
265,47

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 251,50 zł

Opis

Zestaw 3 w 1 do zdalnego sterowania do budowy pojazdów gąsienicowych to idealna zabawka konstrukcyjna dla dzieci w wieku od 6 lat. Ten zestaw zawiera aż 353 elementy, które pozwolą Twoim małym konstruktorom stworzyć niezwykłe maszyny, które można zdalnie sterować.

Skrzynka z pilotem zdalnego sterowania jest wyjątkowo prosta w obsłudze. Pilot umożliwia płynną jazdę do przodu lub do tyłu, skręcanie w lewo i prawo, a także wykonywanie pełnych obrótów o 360 stopni. Dzięki ogromnym gąsienicom, te maszyny są gotowe na każdą przygodę terenową i łatwo pokonają wszelkie przeszkody.

STEM zabawka edukacyjna:

Klocki DIY w tym zestawie dostarczają dzieciom fascynujące doświadczenia budowlane, które rozwijają wyobraźnię, kreatywność, koordynację ręka-oko, pewność siebie, a także promują pracę zespołową i współpracę. Jest to również doskonała zabawka dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat, aby wprowadzić je w świat nauki mechaniki i technologii.

Ten zdalnie sterowany samochód zabawkowy nie jest przeznaczony tylko dla dzieci. Zachęca rodziców do wspierania edukacji STEM już od młodego wieku i pomagania w rozwoju niezbędnych umiejętności. To wspaniała okazja do budowania więzi między rodzicami a dziećmi lub spędzania czasu z rodzeństwem.

Ten zestaw jest wyposażony w pełny silnik z dwoma silnikami, które pracują jednocześnie, umożliwiając obrót o 360 stopni. Zasilanie odbywa się za pomocą lekkiego kabla USB, co jest wyjątkowo praktyczne. Możesz ładować go z laptopa lub przenośnego akumulatora, co pozwoli na długie godziny zabawy na świeżym powietrzu.

System sprężyn karoserii jest wyposażony w dwie sprężyny śrubowe, które absorbują wstrząsy i zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy. Twoje dzieci poczują się jak prawdziwi mistrzowie prędkości!

Szczegóły - Klocki techniczne R/C 3w1 pojazd gąsienicowy robot

  • Producent: Pro Kids
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903943005611
  • EAN: 5903943005611
  • Wymiary: 273x362 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również