Kłopot na wystawie psów. Ilustrowana czytanka Outlet

Nancy to rezolutna sześciolatka, która dobrze wie, czego chce — wszystko w jej życiu musi być szykowne i wytworne, oczywiście! Gdy pewnego dnia zobaczyła w telewizji relację z wystawy psów, postanowiła zorganizować równie eleganckie zawody wśród przyjaciół i ich pupili. Była pewna, że z tak...
5,70 * 14,35 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,70 zł

Opis

Nancy to rezolutna sześciolatka, która dobrze wie, czego chce — wszystko w jej życiu musi być szykowne i wytworne, oczywiście! Gdy pewnego dnia zobaczyła w telewizji relację z wystawy psów, postanowiła zorganizować równie eleganckie zawody wśród przyjaciół i ich pupili. Była pewna, że z tak szykownym kompanem jak jej pies Frenchy, zwycięstwo ma w kieszeni. Ale czy na pewno?

Tytuł "Kłopot na wystawie psów. Ilustrowana czytanka" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Kłopot na wystawie psów. Ilustrowana czytanka" została przypisana do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich opowieści to doskonały pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź również inne bajki z cyklu "Ilustrowana Czytanka".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Kłopot na wystawie psów. Ilustrowana czytanka została opublikowana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.