Kłótnia liter Outlet

Pomysłowo zilustrowana książka, prezentująca w zabawnej formie kolejne litery alfabetu. Pełne uroku, łatwe do zapamiętania wierszyki Janusza Jabłońskiego i znakomite, pobudzające wyobraźnię ilustracje Agnieszki Myszkowskiej sprawiają, że książkę tę można czytać i oglądać na okrągło, za każdym razem...
17,48 * 34,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,48 zł

Opis

Pomysłowo zilustrowana książka, prezentująca w zabawnej formie kolejne litery alfabetu. Pełne uroku, łatwe do zapamiętania wierszyki Janusza Jabłońskiego i znakomite, pobudzające wyobraźnię ilustracje Agnieszki Myszkowskiej sprawiają, że książkę tę można czytać i oglądać na okrągło, za każdym razem odkrywając w niej nowe szczegóły. To świetna pomoc dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę czytania.

Janusz Jabłoński to autor historii "Kłótnia liter".

Wybierz "Kłótnia liter" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jest to krótka produkcja - jej długość to 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Kłótnia liter" udostępniło Wydawnictwo Dragon. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.