Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik i karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej

Kochamy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych pomoże w dotarciu do uczniów o różnych możliwościach percepcyjnych Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pomoże w kształtowaniu właściwej postawy chrześcijańskiej Zaproponowany...
38,98 * 51,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,60 zł

Opis

Kochamy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej


Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych pomoże w dotarciu do uczniów o różnych możliwościach percepcyjnych Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pomoże w kształtowaniu właściwej postawy chrześcijańskiej Zaproponowany materiał wprowadzi w tajemnicę spotkania z Bogiem w sakramencie pojednania Cytaty z Pisma Świętego uwrażliwią na potrzebę słuchania Boga Działania zaproponowane do wykonania zachęcą rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu religijnyjm swojego dziecka.


Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik do religii do klasy 2 szkoły podstawowej


Numer programu: AZ-1-01/10 (z dnia 09.06.2010 r.)

  • Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych pomoże w dotarciu do uczniów o różnych możliwościach percepcyjnych.
  • Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pomoże w kształtowaniu właściwej postawy chrześcijańskiej.
  • Zaproponowany materiał wprowadzi w tajemnicę spotkania z Bogiem w sakramencie pojednania.
  • Cytaty z Pisma Świętego uwrażliwią na potrzebę słuchania Boga.
  • Działania zaproponowane do wykonania zachęcą rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu religijnyjm swojego dziecka.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik i karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej"?
Autorami tytułu są Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Ci autorzy są szczególnie płodni! Posiadamy bardzo dużą kolekcję ich podręczników. Czy wiesz, że jest to ewenement w skali Polski? Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest stosunkowo niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga bowiem, poza znajomością dziedziny, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacji.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik i karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej" został opublikowany przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.


Jaki numer zatwierdzenia MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
AZ-12-01/10/P0-1/12 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Poznaczenie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik i karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej" został napisany zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauki. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami jakościowymi.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik i karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Kochamy Pana Jezusa.
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Do czego służą karty pracy?
Karty pracy są dodatkowymi pomocami dydaktycznymi włączonymi do podręczników lub do nich dołączonymi, które obejmują różnorodne zadania i ćwiczenia.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik i karty pracy do religii do klasy 2 szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>