Koci Domek Gabi: Kamera Spin Master

Przygotuj się i uśmiechnij szeroko do Kociakowego Aparatu z Kociego Domku Gabi! Ciesz się fantastyczną zabawą, udając, że robisz zdjęcia wszystkim swoim miauczącym przyjaciołom (figurki i zestawy zabawek sprzedawane oddzielnie)! Ten zaprojektowana z dbałością o oryginalne detale i styl naturalnej...
62,84 * 99,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 69,93 zł

Opis

Przygotuj się i uśmiechnij szeroko do Kociakowego Aparatu z Kociego Domku Gabi! Ciesz się fantastyczną zabawą, udając, że robisz zdjęcia wszystkim swoim miauczącym przyjaciołom (figurki i zestawy zabawek sprzedawane oddzielnie)!

Ten zaprojektowana z dbałością o oryginalne detale i styl naturalnej wielkości zabawkowy aparat dla dzieci wygląda tak samo jak aparat w serialu Koci Domek Gabi i z pewnością będzie hitem wśród fanów serialu!

Wystarczy otworzyć panel zdjęciowy z tyłu aparatu i umieścić w nim trzy plastikowe zdjęcia. Po załadowaniu zdjęcia spójrz szybko przez wizjer, uśmiechnij się szeroko, a następnie naciśnij przycisk na górze, aby Kotek mrugnął do ciebie, gdy zdjęcie będzie wyskakiwało na jego języku! Kociakowy Aparat posiada również jasne, kolorowe przyciski, które można naciskać i obracać, co czyni go jedną z najsłodszych zabawek sensorycznych, jakie można znaleźć!

I jeszcze jedna niespodzianka - zeskanuj kod QR znajdujący się na boku opakowania produktu, aby uzyskać dostęp do darmowej aplikacji Gabby's Dollhouse (dostępnej na systemy iOS i Android).

Pluszowe zwierzaki, lalki, figurki i zestawy zabawowe z Kociego domku Gabi to idealne zabawki dla dziewczynek i chłopców uwielbiających używać wyobraźni do tworzenia własnego świata lalek! Aby móc przeżywać jeszcze bardziej ekscytujące zabawowe przygody, poszukaj Kuchni Łakotki i Piekarnika Piecz z Łakotką, aby zbudować swój niesamowity świat Kociego domku! Zabierz ten superuroczy zabawkowy Kociakowy Aparat z Kociego Domku Gabi do domu i udawaj, że pstrykasz zdjęcia, tak jak robi to Gabi!

Szczegóły - Koci Domek Gabi: Kamera Spin Master

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również