NOWOŚĆ Königliche Wäsche Kapsułki do prania do kolorów DuoCaps Color

Königliche Wäsche Kapsułki do prania do kolorów DuoCaps Color

Königliche Wäsche Kapsułki do prania DuoCaps Color DE 17szt - doskonałe rozwiązanie dla zachowania intensywności kolorów Twoich ubrań. Te innowacyjne kapsułki zapewniają kompleksowe czyszczenie, ochronę kolorów i odświeżenie. Königliche Wäsche Kapsułki do prania DuoCaps Color to wygodna i skuteczna...
18,21
Cena za szt. : 1.07zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,21 zł

Opis

Königliche Wäsche Kapsułki do prania DuoCaps Color DE 17szt - doskonałe rozwiązanie dla zachowania intensywności kolorów Twoich ubrań. Te innowacyjne kapsułki zapewniają kompleksowe czyszczenie, ochronę kolorów i odświeżenie.

Königliche Wäsche Kapsułki do prania DuoCaps Color to wygodna i skuteczna opcja dla prania ubrań w kolorze. Każda kapsułka zawiera zintegrowane środki piorące, środek zmiękczający i ochronę kolorów, co sprawia, że Twoje kolorowe ubrania pozostają intensywne i świeże przez długi czas.

Kapsułki są łatwe w użyciu. Wystarczy wrzucić jedną kapsułkę do bębna pralki wraz z ubraniami, wybrać odpowiedni program prania i cieszyć się rezultatem. Cała potrzebna dawka jest dokładnie odmierzona w jednej kapsułce, co oszczędza Twój czas i eliminuje konieczność mierzenia proszku lub płynu.

Königliche Wäsche Kapsułki do prania DuoCaps Color zapewniają skuteczne czyszczenie, usuwając plamy i zabrudzenia z różnych rodzajów tkanin. Jednocześnie chronią intensywność kolorów, zapobiegając blaknięciu i utrzymując ich piękny wygląd na dłużej.

Dodatkowo, kapsułki pozostawiają przyjemny zapach na Twoich ubraniach. Po każdym praniu będziesz cieszyć się świeżością i delikatnym aromatem, który otacza Twoje kolorowe ubrania przez długi czas.

Opakowanie zawiera 17 kapsułek, co pozwala na wiele prań. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin i osób, które często wykonują pranie ubrań w kolorze. Dodatkowo, opakowanie jest łatwe w przechowywaniu i generuje małą ilość odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Odkryj wygodę i skuteczność prania z Königliche Wäsche Kapsułkami do prania DuoCaps Color DE 17szt. Zamów je już dziś i ciesz się pięknymi, intensywnymi kolorami Twoich ubrań przez wiele prań!

Szczegóły - Königliche Wäsche Kapsułki do prania do kolorów DuoCaps Color

  • Producent: Königliche Wäsche
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4260582340628
  • EAN: 4260582340628
  • Wymiary: 27 x 16 x 7 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Wrzuć kapsułkę prosto do bębna pralki i ustaw wybrany przez siebie program. Kapsułka posiada folię wodorozpuszczalną.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed mrozem i słońcem

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy, chronić przed dziećmi, umyć ręce po użyciu, w przypadku kontaktu z oczami dokładnie płukać wodą przez kilka minut, wyjąć soczewki jeżeli są i możne je łatwo usunąć.

Dane producenta/dystrybutora

PJ CHEMIKALIEN GMBH Westhafenstr. 1 / 13353 Berlin Niemcy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>