Kolorowanka bez Brudzenia Zwierzęta

Kolorowanka marki Melissa and Doug zawiera niebrudzące flamastry.Dziecko maluje nimi obrazki i patrzy jak pojawiają się kolory.Zabawka świetnie sprawdzi się w podróży.18 stron. Mazaki nie brudzą innych powierzchni.Marka Melissa & Doug oferuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są to...

39.89 zł

-6%

42.44 zł

Dodaj do schowka

Opis


Kolorowanka marki Melissa and Doug zawiera niebrudzące flamastry.Dziecko maluje nimi obrazki i patrzy jak pojawiają się kolory.Zabawka świetnie sprawdzi się w podróży.18 stron. Mazaki nie brudzą innych powierzchni.

Marka Melissa & Doug oferuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są to przede wszystkim: najwyższej jakości drewniane zabawki - np. domek dla lalek, produkty do prac ręcznych i artystycznych - np. klocki do nawlekania, a także rozwijające dziecięcą kreatywność puzzle i układanki. Produkt Kolorowanka bez Brudzenia Zwierzęta na Farmie 3-7 lat wyprodukowany przez firmę Melissa & Doug powstał w myśl jednej ważnej zasady, a mianowicie ma angażować dzieci w taki sposób, by przez zabawę uczyły się nowych rzeczy. Ponadto, misją Melissa & Doug jest również sprawienie, by maluchy jak najmniej czasu spędzały przed ekranem telewizora lub komputera. Nauka przez zabawę? Z zabawkami Melissa & Doug jest to możliwe!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kolorowanka bez Brudzenia Zwierzęta

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 000772191265