Kolorowanka. Traktory i inne pojazdy. Traktor z pługiem

Opis produktu: * format: A4, * ilość stron: 16.
6,83

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,83 zł

Opis

Opis produktu:
* format: A4,
* ilość stron: 16.

Książeczka "Kolorowanka. Traktory i inne pojazdy. Traktor z pługiem" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Podaruj w prezencie dziecku książeczkę "Kolorowanka. Traktory i inne pojazdy. Traktor z pługiem". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat maszyn!

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

"Kolorowanka. Traktory i inne pojazdy. Traktor z pługiem" opublikowało Wydawnictwo Krzesiek. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź również inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.