Kolorowanka z naklejkami. Dinozaury

Kolorowanka z naklejkami: to seria czterech czarno-białych zeszytów do kolorowania. Każda książka przeniesie dziecko w inne ciekawe miejsce (do parku dinozaurów, w podniebne przestworza, pod wodę lub do magicznego ogrodu) i zapewni mnóstwo świetnej zabawy w kolorowanie. Do każdego zeszytu dołączone...
8,92 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,11 zł

Opis

Kolorowanka z naklejkami: to seria czterech czarno-białych zeszytów do kolorowania. Każda książka przeniesie dziecko w inne ciekawe miejsce (do parku dinozaurów, w podniebne przestworza, pod wodę lub do magicznego ogrodu) i zapewni mnóstwo świetnej zabawy w kolorowanie. Do każdego zeszytu dołączone zostały naklejki do przyklejania w odpowiednich miejscach.

Dinozaury – proste obrazki do kolorowania przedstawiające dinozaury i roślinki, które żyły w tych czasach. Pokoloruj tyranozaura, stegozaura, pterodaktyla i inne dinozaury. Rozwijaj pasje i łącząc to z dobrą zabawą.

Autorem książeczki "Kolorowanka z naklejkami. Dinozaury" jest Opracowanie zbiorowe.

"Kolorowanka z naklejkami. Dinozaury" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Kolorowanka z naklejkami. Dinozaury? w prosty i interesujący sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

"Kolorowanka z naklejkami. Dinozaury" opublikowało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.