Kolorowanka z tatuażami. Magiczne jednorożce

MAGIAtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
5,87 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,70 zł

Opis

MAGIAtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Książeczka "Kolorowanka z tatuażami. Magiczne jednorożce" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Kolorowanka z tatuażami. Magiczne jednorożce". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Maluchy w wieku 3-8 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

"Kolorowanka z tatuażami. Magiczne jednorożce" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.