Kolorowanka z tatuażami. Pada śnieg

ŚWIĘTAtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).
6,06 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,51 zł

Opis

ŚWIĘTAtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!
W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).

Autorem historyjki "Kolorowanka z tatuażami. Pada śnieg" jest Wydawnictwo Skrzat.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Pada śnieg". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności doboru kolorów czy identyfikacji kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać nastrój.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Kolorowanka z tatuażami. Pada śnieg" została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.