Kolorowanka z tatuażami. Pierwsza gwiazdka

ŚWIĘTAtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).
4,39 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,33 zł

Opis

ŚWIĘTAtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog! Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu!
W środku: projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży (wzory kolorystyczne).

Za treścią tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Pierwsza gwiazdka" stoi Wydawnictwo Skrzat.

"Kolorowanka z tatuażami. Pierwsza gwiazdka" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać nastrój.

Przedszkolaki w wieku 3-8 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

"Kolorowanka z tatuażami. Pierwsza gwiazdka" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.