Kolorowe Baloniki Kredki żelowe akwarelowe + pędzelek 24 kolory

Zestaw 24 żelowych kredek akwarelowych Ooly. Kredki są wykręcane z oprawki, mają skuwki, nie wysychają, można używać wody by uzyskać efekt akwareli. Pędzelek w zestawie razem z etui do przechowywania i transportu kompletu.Co jest gładkie i kolorowe? Kredki żelowe Ooly Smooth Stix. Dają piękne...

70.07 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw 24 żelowych kredek akwarelowych Ooly. Kredki są wykręcane z oprawki, mają skuwki, nie wysychają, można używać wody by uzyskać efekt akwareli. Pędzelek w zestawie razem z etui do przechowywania i transportu kompletu.
Co jest gładkie i kolorowe? Kredki żelowe Ooly Smooth Stix. Dają piękne intensywne kolory z których dzięki pędzelkowi i wodzie można wydobyć efekt akwareli. Dzięki oprawce, z której kredka jest wykręcana nie brudzą dłoni, nie łamią się przez przypadek a skuwka nie pozwala im wyschnąć. Zapakowane w etui idealnie nadają się do tego by zabrać je w podróż. W zestawie ze szkicownikiem zapewnią wiele dobrej zabawy i mogą być fajnym pomysłem na prezent. Kredki Ooly Smooth Stix: żelowe wykręcane kredki akwarelowe; 24 kolory; każda kredka w oprawce ze skuwką; pędzelek w zestawie; nie wysychają; etui ułatwia transport i przechowywanie; zmywalne; można użyć wody dla uzyskania efektu akwareli.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kolorowe Baloniki Kredki żelowe akwarelowe + pędzelek 24 kolory

  • Producent: Kolorowe Baloniki
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 810078033172
  • EAN: 810078033172